Hellenic Unity Party
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

4 posters

Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by entexnos Thu Oct 13, 2016 3:13 pm

καλησπερα σας.
επειδη βλεπω συνοστισμο υποψηφιων αυτο τον μηνα,καλο θα ηταν να μας γραψει ο καθε υποψηφιος,δυο λογια για τις ιδεες που εχει για την λειτουργεια και την πορεια του κομματος.
να ξερουμε και εμεις ,που να ριξουμε την ψηφο μας.
ευχαριστω σας.

entexnos

Posts : 15
Join date : 2016-01-24

Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by Furious George Thu Oct 13, 2016 7:27 pm

Καλησπέρα σας,
Για έναν ακόμη μήνα δηλώνω υποψηφιότητα για την προεδρία του κόμματός μας καθώς δεν βλέπω κανένα ουσιαστικό ενδιαφέρον από άλλα μέλη μας με νέες ιδέες και προτάσεις ώστε να αναλάβουν να πάνε το κόμμα ένα βήμα παρακάτω. Σκέφτομαι αυτό το μήνα να επικεντρωθούμε στην προσπάθεια συσπείρωσης των ψήφων μας στις βουλευτικές ώστε να μην έχουμε πολλές απώλειες υποψηφίων.
Επίσης θα ανοίξω θέμα συζήτησης ως πρόεδρος για δημιουργία εθελοντικού ταμείου, για ενίσχυση και ανάπτυξη μελών μας με συμμετοχή από όσα παιδιά θέλουν και μπορούν σαφώς γιατί πιστεύω πως δεν είναι μόνο θέμα MU και κράτους η ανάπτυξη των αδυνάτων συμπαικτών μας και αν μπορούμε κι εμείς έμπρακτα να βοηθήσουμε ως κόμμα μόνο καλό θα βγει για την κοινότητα!
Furious George
Furious George

Posts : 9
Join date : 2016-09-01
Age : 36
Location : Piraeus

Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by Guest Sat Oct 22, 2016 8:15 pm

Καλησπέρα σας,
είναι αλήθεια πως έχω την πρόθεση και τον χρόνο να αναλάβω την προεδρία του κόμματος. Κάποιοι ξέρουν τον χαρακτήρα μου από τον 1 μήνα παρουσία μου στο Υπουργείο Άμυνας, άλλοι ίσως δεν με ξέρουν και καθόλου.
Ας περάσω σύντομα σε αυτά που θεωρώ εγώ σημαντικά και πρέπει να τονίσω για την υποψηφιότητα μου. Τα σχέδια μου είναι: (κάποια ίσως έχουν ειπωθεί από τον Γιώργο)
- οργάνωση του κόμματος σε κάθε εκλογική αναμέτρηση. Στις προεδρικές θα είμαστε ενεργοί και θα στηρίξουμε τον πιο ικανό υποψήφιο με σχέδιο, επιτελείο και διάθεση να κάνει ακόμα πιο δυνατή τη χώρα μας. Στις βουλευτικές, θα υπάρξει μία συγκρότηση των μελών και των ψήφων ώστε να εκλέξουμε όσους περισσότερους γίνεται υποψηφίους.
- ίδρυση ταμείου κόμματος. Θα ξεκινήσουμε την συζήτηση με όλα τα μέλη για τη δημιουργία ενός κομματικού ταμείου, όπου αυτοί που μπορούν και θέλουν θα βοηθήσουν ώστε να μπορούμε μελλοντικά να βοηθούμε τους νέους παίκτες.
- το πιο σημαντικό κατ' εμέ οργάνωση και εύρεση τρόπων να προσελκύσουμε παίκτες τόσο στο κόμμα όσο και στην χώρα. Νομίζω αυτή η συζήτηση πρέπει να μας απασχολεί πρωτίστως γιατί είναι η αλήθεια ότι είμαστε μία μικρή κοινωνία και θα πρέπει να διευρυνθούμε ώστε να ισχυροποιηθούμε. Γνωρίζω ότι αυτό ίσως εμπλέκει και τις αρμοδιότητες μίας κυβέρνησης. Αλλά πιστεύω πως και εμείς σαν πρώτος πολιτικός φορέας της χώρας, πρέπει να συμβάλλουμε σε αυτόν τον τομέα.
Για ό,τι άλλο θέλετε να ρωτήσετε είμαι στην διάθεση σας!!!


Guest
Guest


Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by entexnos Sat Oct 22, 2016 10:17 pm

για την παραγραφο 1-μαζι σου
για την 2-το θεωρω λαθος.οι νεοι παικτες παιρνουν παροχες απο το κρατος σε χωμι και απο 25 λεβελ και μετα(που εχουν και αξια να ριχνουν με οπλα)παιρνουν απο τα mu που πηγαινουν.
για την 3-α)πριν παμε στη προσελκυση παικτων στο κομμα,πρεπει να ξεκαθαρισουμε ποιοι ειμαστε(σαν κομμα)και τι πρεσβευουμε.αυτο σημαινει καταστατικο.ξεκιναμε απο εκει και μετα προχωραμε.β)το εχω γραψει και αλλου....οποιος εχει καποια ιδεα για ββ,μπορει να την καταθεσει.ολες οι αποπειρες μας μεχρι τωρα,δεν εχουν φερει επιτυχια.

entexnos

Posts : 15
Join date : 2016-01-24

Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by NickA Sun Oct 23, 2016 11:17 am

Δηλώνω και εγώ υποψηφιότητα, ύστερα απο τα κάκιστα αποτελέσματα των βουλευτικών (βγάλαμε 7 άτομα!!!!!). Η περίοδος του αυτόματου πιλότου έχει τελειώσει... εκτός αν θέλουμε να πάμε ακόμα χειρότερα. 1) Πολιτικός προσανατολισμός στο κόμμα, είμαστε το πιο απολιτικ κόμμα της e - Ελλάδας.. 2) Συντονισμός στις βουλευτικές εκλογές για την επίτευξη του βέλτιστου δυνατού αποτελέσματος (συνέχης ενημέρωση για ποιους ΔΕΝ ψηφίζουμε,επείδη έχουν βγει και θα κρατάμε ψήφους για το κλέισιμο της ημέρας) 3) Δημιουργία διαγωνισμών με έπαθλα, απο δωρεές των μελών μας για να κάνουμε πιο αισθητή την παρουσία μας. Καλή επιτυχία σε όλους και ο νέος πρόεδρος ας ασχοληθεί λίγο περισσότερο με το κόμμα...

NickA

Posts : 4
Join date : 2016-09-01

Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by HaRoS Sun Oct 23, 2016 11:54 am

Θα συμφωνησω στο γενικό πλαίσιο με xarisk και NickA, συνιψιζω ότι το κόμμα χρειάζεται,

Πρόεδρο με χρόνο, ιδέες και διάθεση

Πολιτικό στίγμα, θέσεις και προτάσεις

Δημοκρατικές διαδικασίες που θα διευκολύνουν την συμμετοχή όλων.

Διαβούλευση με τα υπόλοιπα κόμματα και πρόταση κυβέρνησης από παίκτες της κοινότητας με όρεξη, που χαίρουν της αποδοχής ολων και δεν τους βαραίνουν αμαρτίες του πρόσφατου παρελθόντος.

Ή επόμενη ημέρα πρέπει να βρει την κοινότητα ενωμένη με κοινούς στόχους για ένα νέο ξεκίνημα.
Σε αυτή την πορεία το κόμμα μας οφείλει να απαλλαγεί από τα βαρίδια και να μπει μπροστά.

Εάν οι xarisk και NickA συμφωνούν με αυτες τις προτάσεις είμαι έτοιμος να αποσυρθω από την διεκδίκηση της προεδρίας και να δηλωσω την υποστήριξη μου σε μία κοινή ανανεωτικη υποψηφιότητα .

HaRoS

Posts : 4
Join date : 2016-10-23

Back to top Go down

προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος Empty Re: προγραμματα υποψηφιων προεδρων του κομματος

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum